rentSystems | Konferencijų ir kompiuterinės įrangos nuoma, aptarnavimas, instaliacijos | Telefonas visoje Lietuvoje: 8 652 00004 | nuoma @ rentsystems.net
 Klientų atsiliepimai

Visada malonu bendrauti ir bendradarbiauti su tokiomis įmonėmis, kaip RENTSYSTEMS ...

skaityti visą

GPS - kas tai?

GPS (Global Positioning System) - pasaulinė navigacijos sistema sudaryta iš 24 palydovų labai tiksliomis orbitomis besisukančių aplink Žemę ir atitinkamų imtuvų Žemėje. GPS palydovai nuolat siunčia skaitmeninius radijo signalus, o jų duomenys naudojami nustatant bet kurios vietos tikslias geografines koordinates specialiu navigacijos įrenginiu - GPS imtuvu.

Ar man tai naudinga?

Jei nekeliaujate - turbūt ne. Tačiau vykstantiems į kitas šalis tai neblogas pagalbininkas surandant regionus, miestus, gatves ir net tikslų adresą. Naudojantis milžinišku POI (lankomų vietų) archyvu lengvai rasite viešbučius, degalines ar įžymias vietas. Sistemą sudaro asmeninis navigatorius su integruotu GPS imtuvu, kurio pagalba galite susiplanuoti savo kelionę ir negaišti laiko ieškant informacijos popieriniuose žemėlapiuose.

Komplektacija

Įrangos komplektaciją sudaro visi Jums reikalingi priedai:

Kaip išsinuomoti?

Susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu. Nepamirškite nurodyti Jūsų kelionės datą, trukmę ir kokias šalis planuojate aplankyti.

Nuomos kaina
3 dienos 40 Lt
Savaitė 70 Lt
Papildoma diena 5 Lt
Kainos nurodytos su PVM
Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui - kaina derinama atskiru susitarimu
Partneriai

Paieška
Projektorių nuoma
Projektoriu nuoma
Projektoriaus nuoma
Multimedia nuoma
GPS nuoma
Garso įranga, nuoma
Garso įrangos nuoma